top of page

Podporujeme & spolupracujeme

Protože máme odhodlání vítězit, touhu stále se zlepšovat a hlavně milujeme SPORT, rozhodli jsme se v roce 2023 pro spolupráci a podporu sportovců s podobným nastavením jako jsme my a naše firma.

Filip Mareš rally

Filip Mareš

Prvním z nich byl juniorský mistr Evropy v Rally v roce 2019 a aktuálně pilot Fabie R5 v Evropském šampionátu – Filip Mareš. Jak to celé vzniklo vám rádi řekneme osobně, ale jsme moc rádi, že s ním můžeme spolupracovat a na oplátku on nás pomáhá na závodech zviditelňovat a propojovat s motorsportem.
 

Těšíme se na sezónu 2024 a držíme Filipovi v Evropě palce.

Eliška Matoušková jetsurf motosurf

Eliška Matoušková

Na podzim jsme si plácli s mistryní světa v Motosurfu. Poprvé po super sezóně vyhrála Eliška Matoušková. Jsme moc rádi, že jsme byli u toho a připravujeme rámec pro sezónu 2024. Věříme, že bude opět světová. Držíme moc palce vždyť je jí teprve 15 let!!! Rádi bychom podpořili nejen finančně, ale i přes koučink a mentoring.

Podřipská tenisová škola

Podřipská tenisová škola

Třetím koho jsme letos podpořili byla Podřipská tenisová škola. Přesněji přes 79 hlavně začínajících tenistů v Roudnici nad Labem a Brňanech. O našem vstupu a podpoře nás přesvědčila energie a nadšení kluků, kteří to vedou (Pepa, Honza) a myslíme si, že správným směrem. Každoroční meziroční nárůst přes 50% je jedním z dobrých signálů.

Takže trénujme, sportujme a bavme se a ideálně s dětmi společně.

Pro rok 2024 připravujeme projekt o kterém určitě uslyšíte nejen od nás. Držte nám palce. Ve sportovní spolupráci nejsme zdaleka u konce a pracujeme na dalším světovém jménu.

 

Tipnete si kdo to může být? Spojení nám dává smysl předvším proto, že se jedná o propojení s našimi hesly “Svítíme a nabíjíme”.

 

Malá nápověda: 2x Mistryně světa soutěží především když hodně svítí, protože sportuje v plavkách vítězí hlavně díky hodně energii z větru a vln. Podobně jako my.

 

Shrnuto podtrženo: Svítíme Filipovi v Rally závodění na cestu a ostatní nabíjíme dobrou náladou pro jejich vášeň sportovat.

bottom of page